NOVINKY • ZKUŠENOSTI • RADY • AKTUALITY

Průběžně zpracováváme aktuální články pro hoteliéry, investory a jejich interiérové architekty. Rekapitulujeme a vysvětlujeme obecně závazné parametry, regulativy a normy. Předkládáme inspirace, nápady a návody k perfektnímu návrhu interiéru. Předáváme naše zkušenosti 25 let praxe v oboru. Jednotlivé kapitoly zasíláme prostřednictvím našeho...

Pracovní prostředí recepce prošlo vývojem aby se zase nakonec vrátilo ke svým základům. Požadavky na pracovní plochy a úložné prostory se digitalizací zásadně redukovali. Nové technologie vyžadují nové uspořádání, kdy častokrát je právě do recepčního pultu zasazeno ovládání celého hotelového provozu a komfortu hostů. Navíc vše musí být rámováno...

Pro prezentaci novinek v sortimentu v roce 2018 připravujeme zcela nový veletržní stánek. Rádi Vás pozveme do naší expozice na jarním veletrhu TOP GASTRO@HOTEL a na podzim na FOR GASTRO@HOTEL.

Hotelový minibar je nezbytnou součástí vybavení hotelových pokojů vyšší kategorie. Je to doplňek, který umocňuje komfortní užití pokoje a nerušený odpočinek hosta, který se může sám obsloužit a občerstvit.

Ať už se jedná o hotelový nábytek z dřevěného masivu, dýhy nebo lamina, textilní dekorace, osvětlení nebo jen koberce - jsme vždy připraveni realizovat váš hotelový projekt v co nejkratším možném čase.

Dovolujeme si Vás pozvat na návštěvu naší tradiční expozice na podzimním oborovém veletrhu TOP GASTRO&HOTEL 2014.

Tak jako každý rok - tak i letos Vás zdravíme z Veletržního areálu v pražských Letňanech, kde opět představujeme to nejlepší z naší produkce. Letos jsme vám postavili kompletně vybavený hotelový pokoj v naší nové řadě hotelového nábytku XENIA.