Pandemie skončila - jsme připraveni

03.03.2022

Signálem částečného oživení jsou pro nás vaše opětovné poptávky hotelového nábytku, postelí a vybavení interiérů. Skutečně nás to nesmírně těší. Vězte, že jsme těžkou dobu přečkali, stejně tak jako vy. Jsme v dobré kondici a jsme připraveni být opět oporou při realizaci vašich záměrů.

Také naší výrobu hotelového nábytku se citelně dotklo postižení, které zasáhlo celý sektor turistického ruchu. Nikdy by nás v minulosti ani náhodou nenapadlo, že hotely po celém světě můžou být uzavřeny a cestování zcela omezeno. Pevně věříme, že už je to za námi.

Bylo pro nás pochopitelné, když se před dvěma lety, právě v tuto dobu, zcela zastavily  vaše poptávky po novém vybavení a hotelovém nábytku. Drželi jsme vám palce, abyste tu hroznou dobu přežili ve zdraví a opět se vám vrátili vaši hosté.

Během uzávěr jsme nezaháleli. Dokončili jsme několik dříve rozběhlých hotelových projektů a dokonce i několik nových zahájili. Revidovali jsme sortiment našich modelových řad hotelového nábytku a doplnili jej o nové. 

Našich 12 modelových řad hotelového nábytku je vám plně k dispozici. Pestrá paleta barevného a materiálového provedení vás jistě uspokojí. Navíc každý kus nábytku můžeme upravit potřebám vašeho nového interiéru.

Nový katalog hotelového nábytku je pro vás přichystaný k objednání zde.