POSKYTUJEME KOMPLEXNÍ SERVIS

Charakter každého hotelu určuje kromě poskytovaných služeb především kvalita interiérového řešení. Originální vybavení můžete s námi detailně naplánovat a připravit. Každý náš hotelový návrh a projekt představuje dokonalé spojení mezi klientem, architekty, výrobou a dodavateli.

Nabízíme solidní platformu, díky které které dosáhneme toho nejlepšího řešení. Dobrý hotel by měl mít nějakou zajímavou koncepci, případně styl, který jej vystihuje a charakterizuje.

Společně s Vámi vytvoříme individuální koncept vašeho hotelového pokoje. 

Chcete vědět, co je opravdu možné? Vyzvěte nás!  

Návrh interiéru

Jak navrhnout a zrealizovat krásné a funkční interiéry vašeho hotelu, pokud nejste odborníkem?

Využijte služby našich interiérových architektů a designérů, kteří mají:

  • praxi v hotelovém průmyslu již více než 25 let

  • zkušenosti s funkčním a provozním řešením hotelového provozu

  • vědomosti o správné ergonomii nábytku, designu a výtvarném řešení

  • přehled o stavebních předpisech, normách a technických předpokladech

  • odborné znalosti o nejnovějších trendech a materiálech

  • originální nápady, cit pro materiálovou a barevnou sladěnost

  • čas na dohled při přípravě a na kontrolu provedení realizace

Návrh interiérů neděláme narychlo a během pár hodin. Zcela zásadně se tak vymezujeme a distancujeme od studií, která v honbě za zakázkou poskytují servis návrhu interiéru zdarma.

Dle našeho pojetí kvalitní návrh hotelu může vzniknout jen díky službě architekta, experta ve svém oboru. Klientovi, který se rozhodne pro originální návrh interiéru, věnujeme veškerou péči a čas. Od nás můžete čekat jen dokonalé služby odborníků, kteří své práci skutečně rozumí.

Naše návrhy interiérů nejsou o prvoplánovém luxusu, kdy se za nejlepší považuje jen to, co je nejdražší. Dokonalý interiér hotelového pokoje, ve kterém se host cítí dobře, je postaven na jiných základech. Je tvořen nápadem, vyhovuje ergonomii a životnímu stylu, jsou v něm použity kvalitní materiály a harmonický celek má neopakovatelnou atmosféru.


Příprava výroby

Dobře organizovaný tým přípravy a řízení je základem pro včasnou a kvalitní realizaci vašeho projektu.

Naši technici a projektoví manažeři plánují a kontrolují velmi pečlivě každý krok projektu, přípravy, výroby i samotné realizace.

Velmi pečlivě koordinujeme činnosti všech subdodavatelů a postaráme se o to, že interiér Vašeho hotelu bude zrealizován v předem daném pevném termínu - můžete těžit z naší dlouholeté zkušenosti z bezpočtu úspěšně realizovaných hotelů.

Díky našim zkušenostem v oboru můžeme odborně vstoupit i do stavební části projektu, kdy provedeme revizi dispozičního řešení a stavební připravenosti objektu. Zkoordinujeme pozice elektroinstalací slaboproudu a silnoproudu - aby, například, nebyly zásuvky a vypínače v kolizi s nábytkem.

V naší mateřské firmě se přímo specializujeme na projektování hotelů a pro náročnější realizace poskytujeme servis hotelového architekta.


Výroba nábytku a kompletace

Nábytek vyrábíme v pěti závodech v České republice. Moderní výrobní linky nám umožňují vyrobit rychle, spolehlivě a kvalitně jak velké, tak i malé zakázky. 

To je jeden z důvodů, proč jsme mnoho let spolehlivým partnerem HO-RE-CA. Úzkostlivě dbáme na to, aby naše průmyslová produkce nebyla v žádném případě v rozporu s nejvyšší kvalitu provedení řemeslných detailů. Kontrola kvality ve všech fázích výroby zaručuje tu nejvyšší možnou jakost, jak pro velké hotelové řetězce, tak i pro středně velké a malé hotely a penziony.

Každá dodávka hotelového vybavení představuje velký objem nejrůznějšího nábytku a doplňků, které před každou realizací kompletujeme v našem centrálním expedičním skladě v Praze.


Doprava a logistika

Náš logistický systém umožňuje zákazníkům nemít starost o včasnou dodávku. 

Podrobný harmonogram montáží koordinuje dodávky nábytků a vybavení z výrobního závodu i centrálního skladu, tak aby objekt hotelu nebyl najednou zahlcen několika kamiony zboží najednou. 

Při příjezdu zboží již zpravidla na místě čeká samostatná četa na vykládku a roznesení nábytku po objektu. Samotná doprava a manipulace s nábytkem je z naší strany preventivně jištěna pojištěním odpovědnosti proti případnému poškození, včetně možných škod na objektu. Všichni naši pracovníci jsou však dostatečně proškoleni a poučeni a tak ke skutečným nehodám dochází minimálně.


Montáž a instalace interiéru

Bezchybná koordinace dodávek při samotné realizaci a správné plánování prací je naším důležitým úkolem. 

Garantujeme, že všichni naši montéři a dekoratéři odvedou čistou a profesionální montáž a instalaci nábytku a veškerého vybavení podle schváleného projektu a dohodnutého časového plánu. Montážníci jsou vybavení veškerým potřebným nářadím a zpravidla i malou pojízdnou dílnou pro případné úpravy přímo na místě. Jsou zvyklí po sobě průběžně uklízet místo činu a balit vytřízený obalový materiál pro odvoz a následnou ekologickou likvidaci. Přísný zákaz kouření v objektu je pro ně naprostou samozřejmostí.


Předání dokončeného díla

Finále našeho úsilí je předání hotového interiéru k užívání. Tím však náš vztah k dodanému dílu nekončí.

Poskytovaný záruční a pozáruční servis je pro nás naprostou samozřejmostí. Je pro nás velkým potěšením, když je klient s naší prací a přístupem spokojený a co víc - spokojenost mu dávají najevo i jeho hosté. To nás pak utvrzuje v tom, že naši práci odvádíme dobře.