POSKYTUJEME KOMPLEXNÍ SERVIS

Návrh interiéru

Jak navrhnout a zrealizovat krásné a funkční interiéry vašeho hotelu, pokud sám nejste odborníkem?

Využijte služby našich interiérových architektů a designérů, kteří mají:

  1. praxi v hotelovém průmyslu již více než 30 let
  2. zkušenosti s funkčním a provozním řešením hotelového provozu
  3. vědomosti o správné ergonomii nábytku, designu a výtvarném řešení
  4. přehled o stavebních předpisech, normách a technických předpokladech pro výstavbu
  5. erudovanost pro revizi a koordinaci stavební připravenosti objektu
  6. odborné znalosti o nejnovějších trendech a materiálech v oboru
  7. originální nápady, cit pro materiálovou a barevnou sladěnost
  8. čas na projektovou a technickou přípravu výroby a dodávky interiéru
  9. čas na dohled a kontrolu provedení realizace
  10. osobní přístup ke každé zakázce - úctu ke klientovi, pokoru k zadání a lásku k designu

Návrhy a projekty interiérů neděláme narychlo a během pár hodin. Zcela zásadně se tak vymezujeme a distancujeme od studií, která v honbě za zakázkou poskytují servis návrhu interiéru zdarma.

Dle našeho pojetí kvalitní návrh interiéru hotelu může vzniknout jen díky službě architekta, experta ve svém oboru. Klientovi, který se rozhodne pro originální návrh interiéru, věnujeme veškerou péči a čas. Od nás můžete čekat jen dokonalé služby profesionálů, kteří své práci skutečně rozumí.

Naše návrhy nejsou o prvoplánovém luxusu, kdy je za nejlepší považováno jen to, co je nejdražší. Dokonalý interiér hotelového pokoje, ve kterém se host cítí dobře, je tvořen především nápadem, vyhovuje ergonomii, jsou v něm použity kvalitní materiály a harmonický celek má neopakovatelnou atmosféru.

Díky našim zkušenostem v oboru můžeme odborně vstoupit i do stavební části projektu. Provedeme revizi dispozičního řešení a stavební připravenosti objektu. Zkoordinujeme stavební a profesní projekt s návrhem interiéru - například aby pozice elektroinstalací slaboproudu a silnoproudu (zásuvky a vypínače) nebyly v kolizi s nábytkem. V naší mateřské firmě se přímo specializujeme na projektování hotelů a pro náročnější realizace Vám můžeme poskytnout servis hotelového architekta.


Příprava výroby

Dobře organizovaný tým přípravy a řízení je základem pro včasnou a kvalitní realizaci vašeho projektu.

Naši technici a projektoví manažeři plánují a kontrolují velmi pečlivě každý krok projektu, přípravy, výroby i samotné realizace. Velmi pečlivě koordinujeme činnosti všech subdodavatelů a postaráme se o to, že interiér Vašeho hotelu bude zrealizován v předem daném pevném termínu - můžete těžit z naší dlouholeté zkušenosti z bezpočtu úspěšně realizovaných hotelů.


Výroba nábytku a kompletace

Nábytek v vyrábíme v České republice. Moderní výrobní linky nám umožňují vyrobit rychle, spolehlivě a kvalitně jak velké, tak i malé zakázky. 

Úzkostlivě dbáme na to, aby naše průmyslová produkce nebyla v žádném případě v rozporu s nejvyšší kvalitu provedení řemeslných detailů. Kontrola kvality ve všech fázích výroby zaručuje tu nejvyšší možnou jakost. To je jeden z důvodů, proč jsme mnoho let spolehlivým partnerem HO-RE-CA.

Každá dodávka hotelového vybavení představuje velký objem nábytku a doplňků. Veškeré zboží před každou realizací kontrolujeme a kompletujeme v centrálním expedičním skladě v Praze.


Doprava a logistika

Náš logistický systém umožňuje zákazníkům nemít starost o včasnou dodávku. 

Podrobný harmonogram montáží koordinuje dodávky vybavení z výrobního závodu i centrálního skladu, tak aby objekt hotelu nebyl najednou zahlcen několika kamiony s nábytkem najednou. Při příjezdu zboží na místo jej očekává samostatná četa na vykládku a roznesení nábytku po objektu. Samotná doprava a manipulace s nábytkem je z naší strany preventivně jištěna pojištěním odpovědnosti.


Montáž a instalace interiéru

Bezchybná koordinace dodávek při samotné realizaci a správné plánování prací je naším důležitým úkolem. 

Garantujeme, že všichni naši montéři a dekoratéři odvedou čistou a profesionální montáž a instalaci veškerého vybavení podle schváleného projektu a dohodnutého časového plánu. Montážníci jsou vybavení veškerým potřebným nářadím a zpravidla i malou pojízdnou dílnou pro případné úpravy přímo na místě.


Předání díla a garance

Finále našeho úsilí je předání hotového interiéru k užívání. Tím však náš vztah k dodanému dílu nekončí.

Na veškerý náš sortiment hotelového nábytku garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty nábytku mají své unikátní identifikační číslo. Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chceme trvale zajistit bezstarostný provoz vašeho ubytovacího zařízení. 

Je pro nás velkým potěšením, když je náš klient s naší prací a přístupem spokojený a co víc - spokojenost mu dávají najevo i jeho hosté. To nás pak utvrzuje v tom, že svou práci odvádíme dobře.