Recepční pult je vstupní brána do hotelu

07.02.2018

Pracovní prostředí recepce prošlo vývojem aby se zase nakonec vrátilo ke svým základům. Požadavky na pracovní plochy a úložné prostory se digitalizací zásadně redukovali. Nové technologie vyžadují nové uspořádání, kdy častokrát je právě do recepčního pultu zasazeno ovládání celého hotelového provozu a komfortu hostů. Navíc vše musí být rámováno maximální otevřeností, vstřícností a přístupností k hostovi - žádné bariéry bránící komunikaci, avšak ani žádné obtěžující kabely a elektronika. Pak už je pouze na charakteru daného hotelu zda je vše komponováno v klasickém, moderním nebo až minimalistyckým stylu.

V našem pojetí interiéru převažuje soudobý design a dokonalá práce s materiály. Nejmodernější nábytkářské technologie nám umožňují pracovat v dříve nemyslitelných dimenzích a detailech - v nevídaných ergonomických, kónických a konkávních tvarech.

Lehkost, hravost, vlídnost a přívětivost jsou pak základem koncepce designu recepce - volná a vzdušná kompozice s dostatkem funkční pracovní plochy a pohodlných odbavovacích míst pro hotelové hosty.

Emoce působící na příchozího a pohoda pracovního prostředí tvořící středobod hotelového dění - o jsou základní principy na kterých stavíme design a výrobu našich nových 9 modelových řad recepčních pultů.