Hotelový minibar je nezbytný

08.07.2015

Hotelový minibar je nezbytnou součástí vybavení hotelových pokojů vyšší kategorie. Je to doplňek, který umocňuje komfortní užití pokoje a nerušený odpočinek hosta, který se může sám obsloužit a občerstvit.

Minibar musí mít tichý nehlučný provoz a musí být jednoduše obslužný, čistitelný a dlouhodobě bezporuchový, v případě jakékoliv závady pak jištěný garantovaným servisem. Právě značkové minibary POLAR BAR od ASSA ABLOY, které navrhujeme do našich projektů, všechny tyto parametry splňují.

Minibary mohou být v pokoji volně postavené nebo zabudované v nábytku, přičemž rozměrově pasují do všech našich nábytkových skříněk pro minibary. Skřínky musí být samozřejmě opatřeny systémem větracích otvorů a mřížek.

Jednou z hlavních předností těchto minibarů je možnost uzamykání a obsluha generálním klíčem. Pak je například možné v případě příjezdu rizikové zájezdové skupiny minimary uzavřít a službu poskytnout jen na vyžádání. Další technické parametry jsou uvedené v tabulce:

Hotelové minibary POLAR BAR od ASSA ABLOY vynikají precizním zpracován a pověstnou skandinávskou kvalitou. Cenově se nacházejí ve střední cenové relaci, přičemž projektová cena, kterou s výrobou komunikujeme na každou konkrétní zakázku, nám umožňuje tyto značkové spotřebiče stále více prosazovat a to na úkor levných asijských nebo tureckých výrobků. Víme, že se náš klient nebude muse bát náhlého výpadku spotřebiče (vyhoření) bez možnosti servisu.

Pokud Vás minibary POLAR BAR zaujali, můžete nám zadat poptávku na obchod@inpha.cz


Více zde: https://www.nabytek-hotelovy.cz/news/hotelovy-minibar/