Komplexní sortiment pro interiérová řešení

30.10.2014

Ať už se jedná o hotelový nábytek z dřevěného masivu, dýhy nebo lamina, textilní dekorace, osvětlení nebo jen koberce - jsme vždy připraveni realizovat váš hotelový projekt v co nejkratším možném čase.

Hotelový nábytek

Interiér hotelového pokoje však tvoří nejen krásný hotelový nábytek, ale i celá řada dalších prvků, komponentů a interiérových doplňků. Vše dokonale funkční a sladěné.

V takovém prostředí se pak host skvěle cítí a to, aby se i dobře vyspal a odpočinul, mu určitě zajistí dobré hotelové postele, které mají své specifické parametry, odlišné od běžných bytových.

Ve větších pokojích je často počítáno s místem pro mobilní přistýlku, kterou ocení především rodiče s dětmi. Tam, kde jsou pokoje opravdu prostorné, je možné umístit rozkládací křeslo nebo pohovku, které se stane výraznou součástí interiéru pokoje.

Veškerý sedací nábytek je pak čalouněný ve stejném desénu potahové látky. Nejoblíbenější je použít klubovky a polokřesílka, nebo ve velkém pokoji pohodlný ušák. V malých pokojích může být židle u toateního stolku, nahrazena taburetkou.

Osvětlení

Světelnou pohodu v pokoji vytáří vhodná hotelová svítidla, která mohou být různých tvarů a forem, ladících k navrženému stylu interiéru. Vytváříme originální koncepty osvětlení, světelný design a výpočet osvětlení. Svítidla stropní, nástěnná, podlahová anebo stolní - navrhujeme v závislosti na konceptu interiéru v celé řadě materiálů, tvarů a barev.

Dekorační a hotelový textil

Dalším výrazným doplňkem interiéru je dekorační textil, který tvoří záclony a závěsy, umožňující často i zatemnění. Náš bohatý fond dekoračních látek a textilíí umožňuje kreativní využití pro každý interiér. Vše je doplněno přehozem nebo šálem přes postel a dekorativními polštářky. Opět je vše sladěné ve stejné látce nebo naopak v kontrastních barvách.

Stěny - strop - podlaha

Navrhujeme a konfigurujeme veškeré provedení pro strop, stěny a podlahy, aby odpovídaly vašim požadavkům, v mnoha různých druzích materiálů a barevných řešeních. Výrazným výtvarným prvkem v interiéru je podlahová krytina, kterou by měli tvořit kvalitní a zajímavé hotelové koberce nebo alternativně plovoucí dřevěná nebo vinilová podlaha. Celou barevnost interiéru a výtvarný koncept spojuje úprava stěn a stropů, kdy kreativně zvolená tónová malba nebo tapeta dotvoří jak moderní tak i klasický interiér. Důležitým detailem jsou dekorační lišty, které doladí spoje stěn a stropů formou profilovaných fabionů. Stejným způsobem se dají dořešit funkční soklové lišty ukončující podlahovou krytinu. V klasických interiérech je možné dekoračními lištami dokomponovat stěny i strop - v moderních interiérech se dají lišty využít pro nepřímé osvětlení ledkovýní pásky.

Koupelna

Staráme se o optimalizaci dispozičního řešení a celkové vybavení - nejen design obkladů a dlažeb, ale i výběr veškerých zařizovacích sanitárních předmětů, armatur a koupelnových doplňků, odpovídajících hotelovému provozu. Doporučení nejlepších vysoušečů vlasů je pro nás třešničkou na dortu.

Hotelové elektrospotřebiče

Doporučíme Vám ty nejlepší značkové hotelové minibary a trezory.

Stavební práce a elektromontáže

Ve spolupráci s našimi partnery, nabízíme komplexní dodávku na klíč od jednoho partnera. Veškeré zednické práce, montáž sádrokartonů, malířské a štukatérské práce. Dále práce profesních specialistů - instalatérské práce, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu.

Demolice a demontáže

Zajistíme vnitřní demolice starého nábytku a interiéru, demontáž staré elektroinstalace a podlahových krytin. Následně zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci odpadu, materiálu a nábytku.

Vše z jedné ruky - vše stejným rukopisem - komplexní dodávka na klíč!