SERVIS A KOMPLEXNÍ SLUŽBY

NÁVRH NÁBYTKU A INTERIÉRU         hotelový nábytek

Individuální charakter každého hotelu určuje především kvalita interiérového řešení. Originální vybavení můžete s námi detailně naplánovat a připravit. Každý náš hotelový návrh a projekt představuje dokonalé spojení mezi klientem, architekty, výrobou a dodavateli. 
 
Nabízíme solidní platformu, na které dosáhneme to nejlepší řešení.

Charakter každého hotelu určuje kromě poskytovaných služeb především kvalita interiérového řešení. Originální vybavení můžete s námi detailně naplánovat a připravit. Každý náš hotelový návrh a projekt představuje dokonalé spojení mezi klientem, architekty, výrobou a dodavateli. 

Nabízíme solidní platformu, na které dosáhneme to nejlepší řešení. Dobrý hotel by měl mít nějakou zajímavou koncepci, případně styl, který jej vystihuje a charakterizuje. 

Jak navrhnout a zrealizovat interiéry vašeho hotelu, pokud nejste odborníkem? Využijte služby našich interiérových architektů a designérů, kteří mají:

 • praxi v hotelovém průmyslu více než 25 let

 • zkušenosti s funkčním a provozním řešením hotelového provozu

 • vědomosti o správné ergonomii nábytku a stavebních předpisech 

 • odborné znalosti a přehled o nejnovějších trendech a materiálech

 • originální nápady, cit pro materiálovou a barevnou sladěnost

 • čas na dohled při přípravě a na kontrolu provedení při realizaci

Návrh interiérů neděláme narychlo a během pár hodin. Zcela zásadně se vymezujeme a distancujeme od studií, která v honbě za zakázkou poskytují servis návrhu interiéru zdarma, kdy vycvičený prodavač nábytku to tak nějak poskládá. Dle našeho pojetí to není služba architekta, to není servis experta.

Klientovi, který se rozhodne pro originální návrh interiéru, věnujeme veškerou péči a čas. Od nás můžete čekat jen dokonalé služby odborníků, kteří své práci skutečně rozumí.

Naše návrhy interiérů nejsou o prvoplánovém luxusu, kdy se za luxusní považuje jen to, co je nejdražší. Dokonalý interiér hotelového pokoje, ve kterém se host cítí dobře, je postaven na jiných základech. Je tvořen nápadem, vyhovuje ergonomii a životnímu stylu, jsou v něm použity kvalitní materiály a harmonický celek má neopakovatelnou atmosféru.

Díky našim zkušenostem v oboru můžeme odborně vstoupit i do stavební části projektu, kdy provedeme revizi dispozičního řešení a stavební připravenosti objektu. Zkoordinujeme pozice elektroinstalací slaboproudu a silnoproudu, tak aby nebyly zásuvky v kolizi s nábytkem. V naší mateřské firmě se přímo specializujeme na projektování hotelů a poskytujeme servis hotelového architekta.

PROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA                        hotelový nábytek

Dobře organizovaný tým přípravy a řízení je základem pro včasnou, nákladově efektivní a kvalitní realizaci vašeho projektu.  

Naši technici a projektoví manažeři plánují a kontrolují velmi pečlivě každý krok projektu, přípravy, výroby i samotné realizace. 

Velmi pečlivě koordinujeme činnosti všech subdodavatelů a postaráme se o to, že interiér vašeho hotelu bude zrealizován v předem daném pevném termínu - můžete těžit z naší dlouholeté zkušenosti z bezpočtu úspěšně realizovaných hotelů.

VÝROBA A KOMPLETACE                    hotelový nábytek

Moderní výrobní linky nám umožňují malé i velké zakázky rychle, spolehlivě a kvalitně vyrobit. To je jeden z důvodů, proč jsme mnoho let spolehlivým partnerem hotelového průmyslu.

Úzkostlivě dbáme na to, aby naše průmyslová produkce nebyla v žádném případě v rozporu s nejvyšší kvalitu provedení řemeslných detailů. Kontrola kvality ve všech fázích výroby zaručuje tu nejvyšší možnou jakost, jak pro velké hotelové řetězce, tak i pro středně velké a malé hotely a penziony.

Každá dodávka hotelového vybavení představuje velký objem nejrůznějšího nábytku a doplňků, které před každou realizací kompletujeme v našem centrálním expedičním skladě v Praze.

DOPRAVA A LOGISTIKA                 hotelový nábytek

Náš sofistikovaný logistický systém umožňuje zákazníkům po celém území ČR a SR nemít starost o včasnou dodávku. Podrobný harmonogram montáží koordinuje dodávky nábytků a vybavení z jednotlivých středisek, tak aby objekt hotelu nebyl najednou zahlcen několika kamiony zboží najednou.

Dobrá koordinace a především správné načasování prací vlastních montérů a dalšími subdodavatelů je naším hlavním úkolem.

MONTÁŽ A INSTALACE                      hotelový nábytek

Předání dokončeného a čistého interiéru je pro nás finále úspěšného projektu hotelu. Naší proškolení montéři a dekoratéři garantují profesionální instalaci podle projektu a dohodnutého časového plánu. 


DIAMOND

Katalog nábytku

 • 9 modelových řad
 • moderní i klasické
 • knihovny prvků
 • ukázky realizací
 • reference

Navštivte nás!

Rezervujte si konzultační schůzku v našem novém show-roomu, kde vám předvedeme vybrané vzorky hotelového nábytku, postelí, materiálů a textilu a kde se budeme ve vymezeném čase věnovat pouze vám a vašemu záměru - obchod@inpha.cz


Recepční pulty

 • 9 modelových řad
 • moderní a stylové
 • originální design
 • modulární sestavy
 • technický katalog

Hotelové postele

 
 • postele a matrace
 • čalouněná čela
 • přehozy a polštářky
 • lůžkoviny a povlečení
 • hotelový textil
 

Kontakt

INPHA A.S. V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10


T: +420 273 136 375
M:+420 605 295 787
M:+420 605 295 790